KONST / Litografier / Färgserigrafi 13693129
nr 1369 3129
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färgserigrafi, "Höstens grenar". Signerad, numrerad 60/75, oramat löst blad. Bladets mått: ca 106x78 cm. Motivet: 82x58,5 cm
måndag 21 december 2020
kl 18:35:00
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe